„Mano hobis – tobulėti visą gyvenimą“

Esu Gintarė Jonaitytė ir  mano gyvenimo credo:

„Gyvenimo variklis – meilė pačiam gyvenimui“.

Priimti, paleisti, džiaugtis tuo, ką duoda GYVENIMAS. Tai frazės, kurios mane inspiruoja ir įkvepia nuolatiniam tobulėjimui ir pozityviai patirčiai.

Esu akredituota (T.C.Campbell „Nutritional studies center, Stanfordo universitetas, „Child nutrition and cooking“, JAV, Biomedicina, College of nathuropatic medicine, UK, mitybos ekspertė, sveikos gyvensenos, lėto natūralaus gyvenimo būdo propaguotoja, lektorė, Ann Wigmore* sveikatos klubų Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje iniciatorė, subalansuoto maisto receptų, koncepcijų, produktų kūrėja, „Living Global Center“ Švedijoje praktikantė, VŠĮ Tobulėju Visą Gyvenimą“ direktorė, prekinio ženklo „AMBERVITA“ kūrėja bei svetainės www.ambervita.net įkūrėja.

Šiek tiek apie savo kvalifikacijas, patirtis ir kompetencijas.

Gal truputį apie ekspertiškumą 😊Taigi vadintis ekspertu gali tas asmuo, kuris  puikiai išmano, turintis gilias ar/ir plačias žinias arba specialius gebėjimas ir tas žinias kompetentingai moka taikyti  praktikoje. Ekspertines žinias padeda įgyti atitinkamas išsilavinimas, studijos, tyrimai, o jas patvirtina kvalifikaciniai egzaminai. Ir yra vadinami trys etapai, kada, kaip žmogus tampa/gali jau vadintis ekspertu:

  1. Teorinis ekspertas, kai auditorijai perteikia tik teorines žinias
  2. Pereinamosios stadijos ekspertas, kai teoriją taiko praktikoje
  3. Savarankiškas ekspertas, kai geba dirbti ir taikyti įgytas žinias savarankiškai

Pagal akredituotos, visame pasaulyje pripažintos tokių asociacijų kaip antai ANP (Association of Naturopathic Practitioners), NNA (Naturopathic Nutrition Association), GNC (General Naturopathic Council) ir eilę kitų natūropatinės medicinos institucijos CNM (College of nathuropatic medicine) reglamentą ( aš čia baigiau biomedicinos studijas), aš jau galiu vadintis eksperte (aš esu pereinamajame etape iš punkto 2 į 3 😊, nes esu išlaikiusi atitinkamą kiekį kvalifikacinių egzaminų eksperto kvalifikacijai gauti, bet tęsiu studijas toliau aukščiausiam eksperto laipsniui įgyti😊 Taip pat mano studijų „geografija“ plati – fitoterapijos terapeutas (ASNH), LSMU apginta endobiogeniko praktiko kvalifikacija, mokslininko C.Campbell studijų centre pabaigta augalinės mitybos programa (atlikti tyrimai) bei „Child and nutrition“ programa, taip pat dar šiuo metu mokausi ‚Health coaching“ JAV. Aš esu pravedusi aibę, sunku jau ir suskaičiuoti praktinių pamokų, kursų, seminarų  mitybos ir jos ugdymo, sveiko maisto gaminimo  temomis. Bendradarbiauju nuolat su Lietuvos sveikatos biurais, rengiame bendrus projektus visuomenės sveikatinimo klausimais, atlikus esu ne vieną praktiką, dirbant su įvairius susirgimus turinčiais asmenimis, taip pat ruošiant jiems maistą Švedijoje ir Lietuvoje, JAV. Teikiu asmenines, grupines sveikatos ugdymo SUBALANSUOTU maistu konsultacijas. Kiekvienas susitikimas su maistu virtuvėje, kuriant naujus receptus ar su žmogumi, jį konsultuojant – atskiras malonus puslapis, kuris pilnas spalvų, potyrių, pokyčių – GYVENIMO!

Esu laiminga, nes aš tikiu, ką darau, žinau, ką darau ir myliu, ką darau!

Su MEILE ir SVEIKATA
Gintarė Jonaitytė