Konsultacijos

Konsultacijos2021-03-16T18:29:15+02:00

Esu akredituota  mokslininko T.C.Campbell studijų centro, JAV (pabaigta augalinės mitybos programa (atlikti tyrimai) ) ir Stanfordo universiteto, JAV (pabaigta „Vaikų mityba“ programa) mitybos ekspertė. Šiuo metu baiginėju jau nuo vaikystės išsvajotą – BIOMEDICINĄ „ASNH“ (American School of Natural Health, JAV) universitete. Taip pat tęsiu fitoterapijos terapeuto studijas (ASNH, JAV), 2020 m. LSMU (LIETUVA) apginta endobiogeniko praktiko kvalifikacija.

Specializacija: ligų prevencija, pagalba gydymosi metu natūraliais būdais, mitybos planų sudarymas, priežiūra, edukacija suaugusiems ir vaikams, formuojant sveikus įpročius subalansuotos mitybos/Viduržiemio jūros mitybos pagrindu.

Konsultacijos:

Jos metu mes išsiaiškinsime Jūsų sveikatos istoriją, gyvenimo būdo niuansus, iškilusias, problemas, lūkesčius, galimybes ir rezultatus.

Aš mielai susitiksiu konsultacijai  su Jumis asmeniškai, ar grupe sutartoje vietoje, taip pat galimas konsultavimas per  Viber, Messengerį, kitas suderintas aplikacijas.

Trukmė: 1 val., 30 Eur.

Jos metu aptariamas Jums rekomenduojamas mitybos planas, detaliai išsiaiškinsime jo produktus, patiekalus, jų gamybą, vartojimo niuansus, gyvenimo būdo režimą.

Aš mielai susitiksiu konsultacijai  su Jumis asmeniškai, ar grupe sutartoje vietoje, taip pat galimas konsultavimas per  Viber, Messengerį, kitas suderintas aplikacijas.

Trukmė: 1 val., 25 Eur.

Jos metu aptariami konkretūs Jūsų rezultatai, laikantis sudaryto mitybos planos ar rekomenduojamų mitybos gairių/patarimų, suteikiamos rekomendacijos, atsižvelgiant į Jūsų konkrečią situaciją ir galimybes, sudėliojamas tolimesnis mitybos režimas.

Aš mielai susitiksiu konsultacijai  su Jumis asmeniškai, ar grupe sutartoje vietoje, taip pat galimas konsultavimas per  Viber, Messengerį, kitas suderintas aplikacijas.

Trukmė: 1 val., 25 Eur.

Registruokis asmeninei konsultacijai!

Kokios konsultacijos reikia?

*Konsultacijos data ir laikas patvirtinami susisiekus el. paštu arba telefonu.


Konsultacijos2021-02-15T16:54:16+02:00

Gintarė yra akredituota  mokslininko T.C.Campbell studijų centro, JAV (“Augalinė mityba”) ir Stanfordo universiteto, JAV (“Vaikų mityba”)  augalinės mitybos ekspertė.

Specializacija: ligų prevencija, pagalba gydymosi metu, mitybos planų sudarymas, kontrolė, vaikų mityba, ugdant sveikatą augalinės mitybos/Viduržiemio jūros mitybos pagrindu.

PRIVAČIOS KONSULTACIJOS, kurių metu sudaroma asmeninė sveikatinimosi programa – mitybos planas ir (pageidaujant) fizinių pratimų planas. Gintarė mielai susitiks konsultacijai  su Jumis asmeniškai, ar grupe sutartoje vietoje, taip pat galimas konsultavimas per  mesengerį, WhtasAppl aplikacijas, telefonu.

1

MENIU, RECEPTŲ, PROGRAMŲ SUDARYMAS Jūsų įstaigai.

Gintarė jau sėkmingai sukūrė unikalią “Žaliųjų kokteilių ir sulčių programą”, meniu pirmajam kokteilių barui “Grin grin”, Klaipėdoje, sulčių barui “Jungle juice”, Vilniuje ir pan.

WP_20150629_007

SEMINARAI, PREZENTACIJOS, PASKAITOS:

Gintarė yra dažna pranešėja sveikatos ugdymo, sveikos gyvensenos renginiuose.

Pavyzdinės temos:

Subalansuotos mitybos ABC – seminarų ciklas apie sėkmingą ir neskausmingą perėjimą prie šios mitybos su konkrečiais žingsniais ir receptais, įranga: (produktų pasirinkimas, maisto derinimas ir natūrali detoksikacija, virškinimo fermentai ir žarnyno miklofora; svarbiausi vitaminai ir mineralinės medžiagos, kur jų gauti, augalinės vs gyvulinės mitybos baltymai, riebalai, dienos normos ir pan.)

Sveikatos kokteiliai – žalieji kokteiliai ir sultys – derinimas, gamyba, naudos.

Vaikų/šeimos mityba augaliniu pagrindu – praktiniai būdai ir receptai, kaip įtikinti šeimą pradėti rinktis sveiką subalansuotą maistą.

Atskiros temos: “Sudie viršsvori”, “Natūralus super maistas kasdien”, “Stiprink imuninę sistemą natūraliai”, “Skysčių dietos” ir pan.

IMG_3673

Augalinės mitybos praktiniai užsiėmimai – augalinio maisto ruošimas Jūsų namuose, biure, su draugais ar šeima.

gintare 8

STRAIPSNIAI, INTERVIU

Gintarė mielai rašo straipsnius augalinės mitybos tematika, duoda interviu televizijoms, radijo programoms.

raktas. Meile maistuiRaktas straipsnis