Mielai dalyvauju sveikatos ugdymo, sveikos gyvensenos renginiuose ir skaitau pranešimus bei dalinuosi patirimi, rengiu seminarus įmonėms, fiziniems asmenims ar specializuotus sveikatos ugdymo tema.

Pavyzdinės temos:

Subalansuotos mitybos pagrindai – seminarų ciklas apie sėkmingą ir neskausmingą sveikai subalansuotos mitybos režimą visai šeimai.

Priklausomybių cukrui, kavai, miltams DETOKSAS: seminarų grupė, kurioje pateikiamos tikrosios priežastys, kodėl patampate priklausomi nuo cukraus, kavos, miltų bei konkretūs praktiški žingsniai, etapai, produktai, kurie padeda lengvai atprasti nuo šių produktų.

Sveika mityba iš namų: ką valgyti, norint reguliuoti, išlaikyti svorį ar nepriaugti, „nepasigauti“ „piktų“ virusų?, patarimai ir taisyklės išlikti sveikiems ir darbingiems sudėtingu periodu namuose.

Atsparioji lyderystė – visraktis į asmeninį ir verslo augimą: kaip fizinis ir emocinis atsparumas gali padėti lyderiui siekti ilgalaikių tvarių asmeninių ir verslo rezultatų.

Kiti seminarų ciklai:  „Apie sveiką maistą ir jo poveikį sveikatai“, „Sveiko maisto ABC“, „CUKRUS – narkotikas Nr.1“, „Priklausomybė KAVAI – kaip jos išvengti“? „Visa tiesa apie ….“ (miltus, vandenį, Omega 3, omega 6), „Valgyti Negalima sustoti“, „Atrask ir pažink save per mitybą ir judesį“.

Sveikatos kokteiliai – žalieji kokteiliai ir sultys – derinimas, gamyba, naudos.

Vaikų/šeimos mityba subalansuotos mitybos pagrindu – praktiniai būdai ir receptai, kaip įtikinti šeimą pradėti rinktis sveiką maistą.

Atskiros temos: „Sudie viršsvori“, „Natūralus super maistas kasdien“, „Stiprink imuninę sistemą natūraliai“, „Skysčių dietos“ ir pan.

Praktiniai mitybos užsiėmimai – racionalaus subalansuoto maisto ruošimas Jūsų namuose, biure, su draugais ar šeima.

Informacija apie Jūsų seminarą: