5 savaičių “Subalansuotos mitybos programa” Tau, jei nori išmokti pati susidaryti savo poreikius atitinkantį mitybos planą!

KAS SUDARO PROGRAMĄ?

Kursas jau startavo balandžio 7 d, prisijungusioms vėliau visi video seminarų įrašai bus persiųsti el.paštu, galėsite žiūrėti, kada norėsite ir tiek, kiek norėsite.

5 video susitikimų Zoom platformoje  – TEMOS

Kiekvienas seminaras bus įrašomas ir video įrašas siunčiamas seminaro dalyvėms, tad ne problema, jei negalėsi dalyvauti gyvai. Video seminaro trukmė: 1 15 min.

1 video susitikimas (balandžio 7 d., 16 ar 19 val.)
Pagrindinės maisto medžiagos: baltymai, angliavandeniai, riebalai, vitaminai, mikro/makro elementai: kur jų rasti maiste, kaip derinti, kaip virškinami, kokia teisingi šių maisto grupių pavyzdžiai – patiekalai/receptai. Namų užduotis.

2  video susitikimas (balandžio 14 d., 16 ar 19 val.)
Skysčių vartojimas: kas laikoma skysčiais, jų virškinimo laikas, šiltas/šaltas vanduo, kiek gereti skysčių ir kokių per dieną, kad būtų pakankamai, bet ne per daug. Namų užduoties aptarimas. Nauja užduotis.

3 video susitikimas (balandžio 21 d., 16 ar 19 val.)
Gamybos pamokėlė – kaip išsivirti teisingai ir skaniai sveikai KOŠĘ: kokius grūdus naudoti (kada smulkius, kada stambius), kur pirkti grūdus/kruopas, kaip kruopas iš anksto paruošti, kaip kruopas apdoroti, kuo paskaninti ar virti su kuo, patiekti, saldžios/sūrios kruopos. Namų užduoties aptarimas.

4 video susitikimas (balandžio 28 d., 16 ar 19 val.)
Užkandžiavimas: gerai/blogai, būtina/nebūtina, kas galėtų būti užkandžiams, kas netinka užkandžiams, kiek turi būti per dieną užkandžių, užkandžių pavyzdiniai receptai. Nauja užduotis.

5 video susitikimas (gegužės 5 d., 16 ar 19 val.)
Gamybos pamokėlė –  pasigaminkime sveikai bulves. Patiekalas iš bulvių. Kokios bulvės tinkamos virti, orkaitėje kepti, kaip jas paruošti , kad išliktų sveikos, mažiau krakmolingos ir skanios. Asmeninis mitybos planas pagal Jūsų poreikius, sveikatos būklę, gyvenimo būdą – galutinis šios mitybos programos rezultatas, todėl verta praeiti visą kursą ir nuosekliai.

VIDEO SEMINARO ciklo LEKTORĖ: Mitybos ekspertė Gintarė Jonaitytė, www.ambervita.net
REGISTRACIJA į video seminarų ciklą: ambervita@ambervita.net

60 Eur. vertės SUBALANSUOTOS MITYBOS PROGRAMA DABAR tik 39 Eur.!

Papildomai:
+ Subalansuotos mitybos programos dalyvės gaus DOVANŲ -asmeninį mitybos dienoraštį, kuriame žymėsimės pokyčius, savo emocijas, suvalgius vieną ar kitą maistą, įvedus fizinę veiklą, patarimai tik Tau nuo manęs;
 ++Subalansuotos mitybos programos dalyvės bus prijungtos privačios dalyvių grupės, kuriose dalinsimės receptais, klausimais, atsakymais, galėsite lektorės paklausti/pasitarti.
 +++NEMOKAMI patarimai – VITAMINŲ PAPILDYMO programa, norinčioms sustiprinti save 😊

Galima dalyvauti ir atskiroje video seminarų ciklo temoje, pasirink temą ir užsiregistruok: ambervita@ambervita.net

Atsiliepimai iš video seminarų ciklo “Subalansuotos mitybos programa”:

Ir dar:

užsiregistravusioms į pilną video seminarų paketą ir apmokėjus karantino metu – papildoma DOVANA – video paskaitos “Mityba karantino sąlygomis” įrašas:

Atsiliepimai iš video paskaitos “Mityba karantino sąlygomis”:

“Jūsų šis seminaras man labai patiko. Esu su Jumis trumpai bendravusi dviejose parodose, buvau viename seminare, klausiausi paskaitos ir jau tada jaučiau, kad Jumyse glūdi mitybos ekspertės potencialas. Buvo labai miela vėl Jus pamatyti ir išgirsti”, – Vida I.

“Ačiū už vebinarą – labai naudingas ir reikalingas, ypač šiuo periodu. Labai įkvėpė Jūsų entuziazmas, energija ir patirtis”, – Giedrė R.

REGISTRACIJA į subalansuotos mitybos programą: ambervita@ambervita.net

Iki,

Mitybos ekspertė

Gintarė Jonaitytė